2-PAK: Perły Guifei Bao + Podpaski Fohow

2-PAK Guifei Bao + Podpaski
2-PAK Guifei Bao + Podpaski
Produkt Wycofany
Dostępność: NIE

 

2-PAK: Perły Księżniczki Guifei Bao + Podpaski Fohow

 

Perły Księżniczki Guifei Bao

T
ampony higieniczne dopochwowe Perły Księżniczki. Zapewniają higienę i komfort kobietom. Jest to sprasowana mieszanka ziół zamknięta w tampon dopochwowy. Perły doskonale absorbują wydzieliny z żeńskich narządów inne niż krew menstruacyjna, dbając o dobre samopoczucie kobiety. Wygodne w użyciu.

Skład tamponów Guifei Bao - Perła Księżniczki:

Ekstrakt z nasion Draceny smoczej, korzeń rabarbaru, wysuszone dojrzałe owoce selernicy (Cnidium monnieri)  modrzewiec chiński (Pseudolarix amabilis), akacja katechu, krokosz barwierski, palony ałun, Saphora flavescens, kamfora bornejska, olszewnik, boraks i inne rzadkie komponenty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


Najważniejsze właściwości Fohow Perły Księżniczki.

 • Ułatwia diagnozę: zastosowanie 1-ego tamponu Perła Księżniczki FOHOW pomaga stwierdzić czy występuje choroba ginekologiczna.
 • Efekt samooczyszczający: użycie już 1-ej perły księżniczki przyczynia się do oczyszczenia jamy macicy z toksyn i zanieczyszczeń.
 • Efekt terapeutyczny: działa wspomagająco przy mięśniakach macicy, nadżerkach szyjki macicy, torbielach jajnika, a także przy różnych stanach zapalnych narządów kobiecych.
 • Efekt odmładzający: szybko przywraca naturalny kolor skóry twarzy (eliminuje zażółcenia), rozjaśnia pociemniałą barwę i zmatowiały wygląd skóry twarzy, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, zastosowanie przy suchej skórze, zmarszczkach i innych objawach.
 • Działanie profilaktyczne: stosować przynajmniej raz w miesiącu perłę księżniczki, jest to skuteczna profilaktyka chorób ginekologicznych. Produkt pomaga także w zwężeniu pochwy poprawiając napięcie pochwy.

Utrzymanie w zdrowiu żeńskich organów płciowych to sekret młodości kobiety. W wyniku zmian, które następują po cyklach menstruacyjnych, ciążach, okresach okołoporodowych, okresach laktacji czy klimakterium zawartość estrogenu stopniowo się zmniejsza.

Sposób użycia Pereł Księżniczki:

Otworzyć foliową saszetkę, sprawdzić stan opakowania i obecność wiązadełka na kulkach.
Umyć i osuszyć pochwę. Przy pomocy jednorazowych higienicznych rękawiczek lub foliowego aplikatora (załączonego w opakowaniu) umieścić tamponowaną kapsułkę w pochwie tak aby koniec nitki pozostał na zewnątrz.
Pozostawić perełkę wewnątrz na 3 dni, podczas usuwania lekko pociągnąć za nitkę, umyć pochwę i srom, zrobić 2 dni przerwy.
Każdorazowo jedna kapsułka, cykl uzdrawiający - 6 kapsułek.

Uwagi:

    Do użytku zewnętrznego!
    Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i dziewice.
    Podczas menstruacji oraz w okresie karmienia piersią przerwać stosowanie.
    Ostrożnie stosować po aborcji oraz w wypadku reakcji alergicznych organizmu.
    Produkt nie jest lekarstwem.

    Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

W opakowaniu znajduje się 6 sztuk tamponów Perły Księżniczki Fohow.

UWAGA - Ten produkt wysyłamy za granicę już od 18 zł - zapytaj o wycenę przesyłki

Każdy powinien sam ocenić czy informacja zawarta w tej treści znajdzie zastosowanie dla jego indywidualnych dolegliwości bądź zasięgnąć opinii eksperta medycyny holistycznej lub skontaktować się z lekarzem.
 

Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Dystrybutor:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul.Kordiana 20,
04-451 Warszawa

 

 

Podpaski higieniczne - Fohow  Sweet Love - Functional Sanitary Pad

Podpaski higieniczne stanowią połączenie trzech zaawansowanych technologii w jednym produkcie:

 •         Promieniowanie podczerwone o długich falach.
 •         Aniony
 •         Nano srebro


Zalety podpasek Fohow.

 •     Wpływają na szybszą regenerację tkanek.
 •     Poprawiają działanie układu krwionośnego.
 •     Pozytywnie wpływają na funkcjonowanie układów enzymatycznych.
 •     Przyspieszają usuwanie toksyn z tkanek.
 •     Ożywiają funkcje komórek.
 •     Zwalczają nerwobóle.


Cechy produktu: miękkość, suchość, przepuszczalność powietrza, ochrona.

Zalety produktu Podpaski Fohow:

       1. Komfort.

Górna warstwa podpasek FOHOW posiada cienką miękką bawełne, która daje uczucie lekkości, świeżości i komfortu. Podpaski nie powodują obtarć i nie podrażniają skóry, stwarzają uczucie prawdziwego komfortu i poczucie pewności nawet w najbardziej krytyczne dni.

     2. Przepuszczalność powietrza.

W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek których dolna warstwa jest wykonana z nieprzepuszczalnego materiału np. folii, co powoduje namnażanie się bakterii, które prowadzą do chorób ginekologicznych, dolna warstwa podpasek FOHOW odznacza się doskonałą przepuszczalnością powietrza i jednocześnie nie przepuszcza wilgoci, tworząc uczucie komfortu i świeżości.

    3. Szybkie pochłanianie wilgoci

Podpaski Fohow posiadają warstwę chłonną w której odbywa się koagulacja cieczy, co zapobiega dalszemu przeciekaniu i przemiękaniu wilgoci.

    4. Efekt bakteriobójczy.

Warstwa anionowa wbudowana w podpaskę, wytwarza wiązkę anionów o dużej intensywności działania, co umożliwia wyeliminowanie podstawowego źródła powstawania chorób kobiecych - pojawienie się i rozwój bakterii beztlenowych, a co za tym idzie obniżyć prawdopodobieństwo powstania chorób ginekologicznych.

Dodawany do opakowania w upominku pasek testujący przeznaczony do wykonania samodiagnostyki, umożliwia określenie stanu zdrowia narządów płciowych kobiety. Prawidłowe pH pochwy zdrowej kobiety powinno wynosić 4.0 - 5.5. Pasek testowy umożliwia określenie w ciągu 5ciu minutstanu zdrowia (wskaźnik pH) i porównanie go z kolorową ryciną (rówowagi kwasowo zasadowej, poziomu stanu zapalnego itp.). Umożliwia to, w miarę potrzeby, w odpowiednim czasie podjąć działania profilaktyczne i lecznicze.

5. Bezpieczeństwo.

a. Opakowanie.

Zabezpieczające opakowanie podpasek FOHOW zostało wykonane z folii aluminiowej do żywności, dodatkowo wyposażone zostało w wygodny rzep samoprzylepny ( łatwo otworzyć opakowanie i znowu je zamknąć).

b. Wypełnienie.

Tadycyjne podpaski zawierają wypełniacz z surowca odzyskanego które przerabiane jest na celulozę. Dodatkowo podczas powtórnej obróbki surowca dodawane są substancje m.in. ług sodowy, proszki wybielające, środki zapachowe i fluorescencyjne oraz inne szkodliwe środki chemiczne. Substancje takie jak ołów, bakterie i mikroorganizmy znajdują się tam w dużych ilościach. Obecność alkalicznych substancji w zwykłych podpaskach powodują zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej skóry i tworzą korzystne warunki dla rozwoju bakterii Trichomonas. Adsorbent podpasek Fohow dokładnie ze wszystkich stron owinięty jest włókniną, poddaną wcześniej sterylizacji i zgodna jest z surowymi normamisanitarno-higienicznymi.

c. Klej, wykorzystywany w dolnej części podpaski to klej do produktów żywnościowych, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka.

Jonizowane nanocząsteczkami srebra.
Posiadają efekt dalekiego promieniowania podczerwonego.
Wytwarzają aniony.
Eliminują nieprzyjemny zapach
Stymulują mikrocyrkulację
Zachowują naturalną mikroflorę
Wypełniacz 3 w 1
Nietkany materiał
Wysokomolekularny papier kompozycyjny
Niepylący się papier
"oddychająca" powłoka
wiskoza spożywcza


Przechowywać w miejscu suchym, chłodnym, chronić od światła

Instrukcja użytkowania Przy użyciu tamponu z waty pobrać niewielką ilość wydzieliny z pochwy i nanieść na pasek testowy. Po 30 sekundach przy normalnym oświetleniu należy ocenić uzyskane zabarwienie (normalne, lekki stan zapalny, silny stan zapalny).
Numer patentu napełniacza: 200810142547.X Nazwa produktu: Wkładki higieniczne FOHOW (komplet) Zastosowanie: wkładki higieniczne dla kobiet.

Uwaga!
Jeżeli w trakcie stosowania pojawi się uczucie niedomagania, należy natychmiast zaprzestać używania produktu i zwrócić się do lekarza.
Nie należy wyrzucać zużytego produktu do muszli klozetowej aby nie spowodować zapchania.
Po otwarciu opakowania produkt należy przechowywać w czystym i suchym miejscu.
Czyste ekologicznie i bezpieczne dla zdrowia. Eliminują nieprzyjemny zapach, stymulują mikrocyrkulację i zachowują naturalną mikroflorę. Troskliwie dbają o zdrowie kobiety!

 

 Komplet Podpasek zawiera: 4 opakowania na dzień (po 10 sztuk) i 2 opakowania na noc (po 10 sztuk). Podpaski ze skrzydełkami.

Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Dystrybutor:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul.Kordiana 20,
04-451 Warszawa

 

Opinie

Komentarz
Ocena:
Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 100 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. 693 911 341

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow