Esencja liftingująca Royal Care

Esencja liftingująca Royal Care
Esencja liftingująca Royal Care
Produkt Wycofany
Dostępność: TAK

Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY to piękno zewnętrzne i wewnętrzne.
Esencja liftingująca Royal CareNowe kosmetyki do pielęgnacji skóry oferowane przez firmę FOHOW zostały przygotowane i wyprodukowane według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie istnieje już od tysiącleci. Kosmetyki sporządzone z naturalnych ekstraktów roślinnych i ziołowych szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. W efekcie działania kosmetyków jest zwiększenie odporności i właściwości regeneracyjnej komórek skóry, podtrzymanie efektu wymiany w komórkach skóry. Dzięki kosmetykom ROYAL CARE - HERBARTY wzmacniają się indywidualne funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. W efekcie używania kosmetyków FOHOW dochodzi do opóźnienia procesów starzenia się skóry, eliminacji niedoskonałości skóry, a także osiągnięcie równowagi piękna wewnętrznego i zewnętrznego.

Składniki: AQUA, GLYCERIN, BUTANEDIOL, TREMELLA EXTRACT, PALMITOYL HEXAPEPTYD,ISONONYL ISONONANOATE, DIMETHICONE, HYDROXYETHYL ACRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE,PURSLANE EXTRACT, CERAMIDE 6II, BETAGLUCAN, HYALURONIC ACID, GINSENG ROOTEXTRACT, XANTHAN GUM, ALLANTOIN, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL,METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Esencja liftingująca Royal Care zawiera ekstrakt z korzenia żeńszenia i wyciągi różnych chińskich ziół. Posiada lekką, płynną, transparentną formułę o silnym efekcie nawilżającym, poprawiaa zdolność absorpcji wody. Tworząc na skórze delikatny film ochronny utrzymuje wilgoć,  sprawia, że skóra jest głęboko i trwale nawilżona, delikatna, gładka i elastyczna. Unikalny ekstrakt z żeńszenia w Esencja liftingująca Royal Care jest bogata w olejki eteryczne relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł.

Sposób użycia: Po oczyszczeniu twarzy, niewielką ilość nanieść na skórę i delikatnie wklepać do wchłonięcia. Poleca się użycie serum nawilżającego przed nałożeniem mleczka/logionu.

Uwaga: Po użyciu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.

Opakowanie zawiera: 30ml produktu.

 

Opinie

Komentarz
Ocena:
Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 100 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. 693 911 341

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow