ROYAL CARE HERBARTY - Fohow zestaw kosmetyczny

Royal Care
Royal Care
Produkt Wycofany
Dostępność: TAK
  • Royal Care - Fohow zestaw kosmetyczny
    Royal Care - Fohow zestaw kosmetyczny


Ekskluzywna Seria Kosmetyków ROYAL CARE do pielęgnacji skóry.
Royal Care Balanced Hydrating Series

Specjalnie opracowane naturalne kosmetyki na bazie wyciągu roślin i ziół.
Zgodnie z teoria Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, zdrowa i piękna skóra jest rezultatem równowagi wewnętrznej i zewnętrznej organizmu. Po osiągnięciu przez ciało równowagi YING YANG, następuje przywrócenie zdrowia skóry oraz spowolnienie procesów starzenia.


Główne składniki produktów uzyskiwane są z naturalnych ekstraktów roślinnych zgodnie z recepturami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Linia produktów Royal Care wpływa na regenerację i zachowanie właściwego nawilżenia skóry, działa liftingująco, likwiduje zmarszczki oraz spowalnia procesy starzenia.

Pielęgnacja za pomocą zestawu Royal Care złożona jest z kilku etapów: oczyszczanie, tonizacja, nawilżanie.
Zestaw składa się z 5 produktów są to: żel oczyszczający, tonik nawilżający, esencja liftingowa, balsam odżywczy i krem nawilżający. Zestaw przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry.


KROK 1:  Z użyciem żelu Royal Care 120 ml (FC12A)
Metoda użycia: Umieścić potrzebną ilość żelu na dłoni, dodać niewielką ilość wody, spienić i lekkimi masującymi ruchami równomiernie nanieść na powierzchnię skóry, a następnie spłukać wodą.
KROK 2:  Z użyciem toniku 100 ml (FC12B)
Metoda użycia: Po dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy, namoczyć wacik tonikiem i przetrzeć skórę twarzy i szyi zgodnie z liniami masażu.
KROK 3:  Z użyciem esencji liftingującej 30 ml (FC12C)
Metoda użycia: Stosuje się po oczyszczeniu i przetarciu tonikiem skóry. Nałożyć potrzebną ilość esencji na dłoń. Koniuszkami palców rozłożyć na całej twarzy i szyi. Rozprowadzać delikatnymi masującymi ruchami, aż do pełnego wchłonięcia.
KROK 4:  Balsam odżywczy 50 ml (FC12D)
Metoda użycia: Balsam nawilżający posiada nasyconą teksturę do głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry twarzy. Po zastosowaniu esencji liftingowej należy nanieść i równomiernie rozprowadzić balsam na skórę twarzy i szyi.
KROK 5:  Krem nawilżający Royal Care 50 ml (FC12E)
Metoda użycia: Na oczyszczoną skórę twarzy nanieść krem nawilżający, równomiernie rozprowadzić go na skórze twarzy i szyi. Delikatnie wklepać krem w skórę do pełnego wchłonięcia się. W celu osiągnięcia maksymalnego efektu zaleca się stosować krem po zastosowaniu balsamu nawilżającego.

 

Każdy powinien sam ocenić czy informacja zawarta w tej treści znajdzie zastosowanie dla jego indywidualnych dolegliwości bądź zasięgnąć opinii eksperta medycyny holistycznej lub skontaktować się z lekarzem.

Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Dystrybutor:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul.Kordiana 20,
04-451 Warszawa

 

Opinie

Komentarz
Ocena:
Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 100 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. 693 911 341

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow