Tonik nawilżający Royal Care - Fohow

Tonik nawilżający Royal Care
Tonik nawilżający Royal Care
Produkt Wycofany
Dostępność: TAK

Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY to piękno zewnętrzne i wewnętrzne.
Tonik nawilżający Royal Care


Nowe kosmetyki do pielęgnacji skóry oferowane przez firmę FOHOW zostały przygotowane i wyprodukowane według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie istnieje już od tysiącleci. Kosmetyki sporządzone z naturalnych ekstraktów roślinnych i ziołowych szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. W efekcie działania kosmetyków jest zwiększenie odporności i właściwości regeneracyjnej komórek skóry, podtrzymanie efektu wymiany w komórkach skóry. Dzięki kosmetykom ROYAL CARE - HERBARTY wzmacniają się indywidualne funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. W efekcie używania kosmetyków FOHOW dochodzi do opóźnienia procesów starzenia się skóry, eliminacji niedoskonałości skóry, a także osiągnięcie równowagi piękna wewnętrznego i zewnętrznego.

Składniki: AQUA, GLYCERIN, BUTANEDIOL, TREMELLA EXTRACT, PURSLANE EXTRACT,  CERAMIDE 6II, BETAGLUCAN, GINSENG ROOT EXTRACT,XANTAN GUM, LECITHIN, TOCOFPHERYL ACETATE, HYALURONIC ACID, SODIUM EDTA,  PHENOXYETHANOL, METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Tonik nawilżający Royal Care zawiera ekstrakt z korzenia żeńszenia i wyciągi różnych chińskich ziół. Posiada lekką, płynną, transparentną formułę o silnym efekcie nawilżającym, poprawia zdolność absorpcji wody. Tworząc na skórze delikatny film ochronny utrzymuje wilgoć,  sprawia, że skóra jest głęboko i trwale nawilżona, delikatna, gładka i elastyczna. Unikalny ekstrakt z żeńszenia w Tonik nawilżający Royal Care jest bogata w olejki eteryczne relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł.

Sposób użycia: Dokładnie oczyścić twarz następnie niewielką ilość toniku nanieść przy pomocy płatka lub tamponu na skórę twarzy i szyi, delikatnie wklepać do wchłonięcia.
Uwaga: Po użyciu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.


Opakowanie zawiera: 100ml produktu.

 

Opinie

Komentarz
Ocena:
Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 100 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. 693 911 341

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow