Żel oczyszczająco - nawilżający skórę Royal Care

Żel oczyszczająco - nawilżający skórę Royal Care
Żel oczyszczająco - nawilżający skórę Royal Care
BRAK
Dostępność: TAK

 

Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY to piękno zewnętrzne i wewnętrzne.
Żel oczyszczający i nawilżający skórę Royal Care


Nowe kosmetyki do pielęgnacji skóry oferowane przez firmę FOHOW zostały przygotowane i wyprodukowane według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie istnieje już od tysiącleci. Kosmetyki sporządzone z naturalnych ekstraktów roślinnych i ziołowych szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. W efekcie działania kosmetyków jest zwiększenie odporności i właściwości regeneracyjnej komórek skóry, podtrzymanie efektu wymiany w komórkach skóry. Dzięki kosmetykom ROYAL CARE - HERBARTY wzmacniają się indywidualne funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. W efekcie używania kosmetyków FOHOW dochodzi do opóźnienia procesów starzenia się skóry, eliminacji niedoskonałości skóry, a także osiągnięcie równowagi piękna wewnętrznego i zewnętrznego.

Składniki: AQUA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE,POTASSIUM LAURETH SULFATE, POTASSIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE,SODIUM COCOYL ISETHIONATE, HONEY EXTRACT, GLYCOSYL TREHALOSE, OLIVE OIL PEG-6ESTERS, GLICERINE, COCAMIDE DEA, GINSENG ROOT EXTRACT, PEG-120 METHYL GLUCOSEDIOLEATE, DISODIUM EDTA, METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Żel oczyszczająco – nawilżający Royal Care zawiera ekstrakty z korzenia żeńszenia i wyciągi innych chińskich ziół, usuwa nadmiar serum, głęboko oczyszcza i tworzy nawilżającą barierę na skórze chroniąc ją przed podrażnieniami. Energetyzuje skórę, uwalnia od oznak zmęczenia, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, czyni skórę delikatną, miękką, gładką i elastyczną. Unikalny ekstrakt z żeńszenia bogaty w olejki eteryczne, relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł. Żel oczyszczająco – nawilżający Royal Care przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.

Sposób użycia: niewielką ilość umieścić na dłoni, dodając wodę wytworzyć pianę i nałożyć na twarz, chwilę masować  i spłukać.

Uwaga: Po użyciu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.

Opakowanie zawiera: 120ml produktu.

 

Opinie

Komentarz
Ocena:
Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 100 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. 693 911 341

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow