Zestaw do kąpieli YAO Fohow - dla mężczyzn.

Zestaw do kąpieli YAO Fohow - dla mężczyzn.
Zestaw do kąpieli YAO Fohow - dla mężczyzn.
Produkt Wycofany
Dostępność: TAK

ZESTAW DO KĄPIELI YAO FOHOW – DLA MĘŻCZYZN


Składniki zawarte w zestawie: Sól morska, rdest wielokwiatowy, pterospermum acerifolium,  eukomia wiązowata, wysuszone dojrzałe owoce selernicy, epimedium wielkokwiatowe, dioscorea opposita Thunb.,  wolfiporia extensa,  achyranthes bidentata i inne komponenty TCM. .
Działanie preparatu:
Zestaw ziół jest dobrany w celu osiągnięcia silnego efektu detoksykacyjnego, sprzyja również poprawie krążenia, wspomaga w usuwaniu stanów zapalnych i świądu, posiada właściwości odświeżające wywołuje przyjemny zapach. Wzmacnia męską siłę, tonizuje Qi i nerki, efektywnie dział przy terapii wspomagającej przerost prostaty. 
Zachowuje efekt przeciwreumatyczny, przeciwzapalny, łagodzący ból. Posiada także działanie kosmetyczne. Wspomagająco w terapiach na problemy ginekologiczne.
Uwaga:
Stosując zestaw możemy zaobserwować działanie prozdrowotne, profilaktyczne w hemoroidach zewnętrznych i wewnętrznych,  stanach zapalnych pochwy, obfitych upławach, procesach zapalnych, świądzie w okolicach intymnych, osłabieniu i innych problemach poporodowych.
Nie zaleca się kobietą w ciąży i w czasie menstruacji, a także w przypadku uszkodzeń na dużej powierzchni skóry i w stanach upojenia alkoholowego. 
Osoby cierpiące na astmę, epilepsję i problemy z sercem mogą stosować wyłącznie pod nadzorem bliskich.

Sposób stosowania:
Preparat  należy umieścić w wodzie (temperatura wody od 70°C), nie wyciągać z woreczka i pozostawić na 3-5 minut, ugniatać i wyciskać w celu lepszego rozpuszczenia się ziół w nim zawartych. W celu osiągnięcia maksymalnego rezultatu, prawidłowo należy zaparzać woreczek w wodzie w osobnym naczyniu a następnie wywar wraz z woreczkiem wlać do wanny. Odpowiednio wyregulować temperaturę wody i zażyć kąpieli. Zalecany czas trwania kąpieli 20 minut. Po kąpieli należy wytrzeć ciało do sucha. Nie ma konieczności korzystania później z prysznica.
Produkt nie jest lekarstwem. Przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego, kategorycznie zabrania się stosowania wewnętrznego! Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją. Zawroty głowy, kołatanie serca, ucisk w klatce piersiowej itp. stanowią dopuszczalną reakcję organizmu na działanie składników kąpieli. Przy wystąpieniu takich objawów należy przerwać lub zakończyć kąpiel.
Sposób przechowywania:
Przechowywać w ciemnym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Forma: woreczki 100 gr/woreczek

 
Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z o.o. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa

 

Opinie

Komentarz
Ocena:
Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 100 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. 693 911 341

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow