Wyszukiwarka

PODPASKI Fohow - na dzień i na noc

Podpaski Fohow
Podpaski Fohow
Produkt Wycofany
Dostępność: NIE
PODPASKI Fohow - na dzień i na noc
 
Ocena:5.00, Głosy:1

Podpaski higieniczne - Fohow  Sweet Love - Functional Sanitary Pad

Podpaski higieniczne stanowią połączenie trzech zaawansowanych technologii w jednym produkcie:

 •         Promieniowanie podczerwone o długich falach.
 •         Aniony
 •         Nano srebro


Zalety podpasek Fohow.

 •     Wpływają na szybszą regenerację tkanek.
 •     Poprawiają działanie układu krwionośnego.
 •     Pozytywnie wpływają na funkcjonowanie układów enzymatycznych.
 •     Przyspieszają usuwanie toksyn z tkanek.
 •     Ożywiają funkcje komórek.
 •     Zwalczają nerwobóle.


Cechy produktu: miękkość, suchość, przepuszczalność powietrza, ochrona.

Zalety produktu Podpaski Fohow:

       1. Komfort.

Górna warstwa podpasek FOHOW posiada cienką miękką bawełne, która daje uczucie lekkości, świeżości i komfortu. Podpaski nie powodują obtarć i nie podrażniają skóry, stwarzają uczucie prawdziwego komfortu i poczucie pewności nawet w najbardziej krytyczne dni.

     2. Przepuszczalność powietrza.

W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek których dolna warstwa jest wykonana z nieprzepuszczalnego materiału np. folii, co powoduje namnażanie się bakterii, które prowadzą do chorób ginekologicznych, dolna warstwa podpasek FOHOW odznacza się doskonałą przepuszczalnością powietrza i jednocześnie nie przepuszcza wilgoci, tworząc uczucie komfortu i świeżości.

    3. Szybkie pochłanianie wilgoci

Podpaski Fohow posiadają warstwę chłonną w której odbywa się koagulacja cieczy, co zapobiega dalszemu przeciekaniu i przemiękaniu wilgoci.

    4. Efekt bakteriobójczy.

Warstwa anionowa wbudowana w podpaskę, wytwarza wiązkę anionów o dużej intensywności działania, co umożliwia wyeliminowanie podstawowego źródła powstawania chorób kobiecych - pojawienie się i rozwój bakterii beztlenowych, a co za tym idzie obniżyć prawdopodobieństwo powstania chorób ginekologicznych.

Dodawany do opakowania w upominku pasek testujący przeznaczony do wykonania samodiagnostyki, umożliwia określenie stanu zdrowia narządów płciowych kobiety. Prawidłowe pH pochwy zdrowej kobiety powinno wynosić 4.0 - 5.5. Pasek testowy umożliwia określenie w ciągu 5ciu minutstanu zdrowia (wskaźnik pH) i porównanie go z kolorową ryciną (rówowagi kwasowo zasadowej, poziomu stanu zapalnego itp.). Umożliwia to, w miarę potrzeby, w odpowiednim czasie podjąć działania profilaktyczne i lecznicze.

5. Bezpieczeństwo.

a. Opakowanie.

Zabezpieczające opakowanie podpasek FOHOW zostało wykonane z folii aluminiowej do żywności, dodatkowo wyposażone zostało w wygodny rzep samoprzylepny ( łatwo otworzyć opakowanie i znowu je zamknąć).

b. Wypełnienie.

Tadycyjne podpaski zawierają wypełniacz z surowca odzyskanego które przerabiane jest na celulozę. Dodatkowo podczas powtórnej obróbki surowca dodawane są substancje m.in. ług sodowy, proszki wybielające, środki zapachowe i fluorescencyjne oraz inne szkodliwe środki chemiczne. Substancje takie jak ołów, bakterie i mikroorganizmy znajdują się tam w dużych ilościach. Obecność alkalicznych substancji w zwykłych podpaskach powodują zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej skóry i tworzą korzystne warunki dla rozwoju bakterii Trichomonas. Adsorbent podpasek Fohow dokładnie ze wszystkich stron owinięty jest włókniną, poddaną wcześniej sterylizacji i zgodna jest z surowymi normamisanitarno-higienicznymi.

c. Klej, wykorzystywany w dolnej części podpaski to klej do produktów żywnościowych, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka.

Jonizowane nanocząsteczkami srebra.
Posiadają efekt dalekiego promieniowania podczerwonego.
Wytwarzają aniony.
Eliminują nieprzyjemny zapach
Stymulują mikrocyrkulację
Zachowują naturalną mikroflorę
Wypełniacz 3 w 1
Nietkany materiał
Wysokomolekularny papier kompozycyjny
Niepylący się papier
"oddychająca" powłoka
wiskoza spożywcza


Przechowywać w miejscu suchym, chłodnym, chronić od światła

Instrukcja użytkowania Przy użyciu tamponu z waty pobrać niewielką ilość wydzieliny z pochwy i nanieść na pasek testowy. Po 30 sekundach przy normalnym oświetleniu należy ocenić uzyskane zabarwienie (normalne, lekki stan zapalny, silny stan zapalny).
Numer patentu napełniacza: 200810142547.X Nazwa produktu: Wkładki higieniczne FOHOW (komplet) Zastosowanie: wkładki higieniczne dla kobiet.

Uwaga!
Jeżeli w trakcie stosowania pojawi się uczucie niedomagania, należy natychmiast zaprzestać używania produktu i zwrócić się do lekarza.
Nie należy wyrzucać zużytego produktu do muszli klozetowej aby nie spowodować zapchania.
Po otwarciu opakowania produkt należy przechowywać w czystym i suchym miejscu.
Czyste ekologicznie i bezpieczne dla zdrowia. Eliminują nieprzyjemny zapach, stymulują mikrocyrkulację i zachowują naturalną mikroflorę. Troskliwie dbają o zdrowie kobiety!

 

 Komplet Podpasek zawiera: 4 opakowania na dzień (po 10 sztuk) i 2 opakowania na noc (po 10 sztuk). Podpaski ze skrzydełkami.

Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Dystrybutor:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul.Kordiana 20,
04-451 Warszawa

 

Opinie

 • Alicja M.2016-08-12 23:54
   

  Podpaski bardzo mi przypadły do gustu, pozdrawiam serdecznie

Komentarz
Ocena:
Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow