Wyszukiwarka

Kiedy zastosować kordiceps?

STOSOWANIE KORDICEPSU W FORMIE PŁYNNEJ DAŁO DUŻĄ
EFEKTYWNOŚĆ W WIELU SCHORZENIACH:


1. Zaburzenia ze strony układu oddechowego.
Kaszel, osłabienie, potliwość, złe samopoczucie, osłabienie płuc, niemoc - widoczny efekt przyjmowania kordicepsu, astma, gruźlica, rozedma płuc - doskonały efekt zastosowania kordicepsu.

2. Zaburzenia w funkcjonowaniu nerek.
Obecna medycyna dowiodła, że zastosowanie kordicepsu wspiera wymianę materii w nerkach, poprawia funkcję nadnerczy, dynamikę komórek tkanki nerkowej, sprzyja usuwaniu toksyn, zmniejsza uszkodzenia kanalików nerkowych, zapobiega powtórnemu zakażeniu nerek, zapobiega hiperfosforyzacji, sprzyja usuwaniu bólu w okolicach lędźwiowych, zapobiega nietrzymaniu moczu i polucjom.

3. Choroby naczyń krwionośnych serca.
Kordiceps przyczynia się do polepszenia przepływu krwi w naczyniach krwionośnych serca, reguluje stosunek wapnia i fosforu we krwi. Powstrzymuje tworzenie się skrzepów pochodzenia kolagenowego, współczynnik tej inhibicji dochodzi do 48,5%.

4. Zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby - marskość wątroby, żółtaczka.
Kordyceps jest preparatem wspierającym funkcję wątroby, istotny w profilaktyce marskości wątroby. Na dzień dzisiejszy ani w Chinach, ani w innych częściach świata nie ma bardziej efektywnego preparatu w terapii marskości wątroby.

5. Choroby krwi.
Przy takich schorzeniach krwi jak białaczka, suplement wywiera efekt terapeutyczny i wspomagający, a ponadto zapobiega przejściu białaczki w stadium złośliwe.

6. Choroby nowotworowe.
Kordiceps jest efektywnym środkiem wspierającym zwalczanie nowotworów, szczególnie w ich zaawansowanym stadium. Istotny przy chorobach wątroby, nerek, układu oddechowego. Kordiceps przyczynia się do usuwania głównego ogniska schorzenia w zaatakowanych organach, oraz polepsza ich stan i funkcjonowanie. Podwyższa aktywność leukocytów, co pozwala na szybkie zastosowanie radio- i chemioterapii. Przy niezłośliwym nowotworze mózgu działanie preparatu jest doskonałe.

7. Funkcje oczyszczające.
Kordiceps Fohow który jest suplementem nietoksycznym, sprzyja usuwaniu z wątroby, nerek i płuc toksyn, w tym również zanieczyszczeń pochodzących z leków.

8. Suplement odbudowujący i wzmacniający.
Kordiceps jako środek odbudowujący i wzmacniający. Może być również środkiem profilaktycznym dla wszystkich wcześniej wymienionych schorzeń.
 
PROFILAKTYKA KORDICEPSOWA WSPIERAJĄCA WALKĘ Z NOWOTWORAMI
Eliksir Feniks i Eliksir Sanbao zawierają polisacharydy, lentinian, kwas Linchzhi , kwas kordicepsowy, uridynę, adeninę, triterpen, polipeptydy, glikopeptydy, enzymy, białka, wiele aminokwasów, witaminy B1, B2, B12 i K, alkaloidy i inne składniki, a ponadto potas, sód, wapń, magnez, żelazo, miedź, mangan, selen i inne mikroelementy, które charakteryzują się bardzo dużą bioaktywnością. Wspierają one organizm człowieka każdy składnik z osobna oraz działają na zasadzie synergizmu.

Linchzhi i Kordiceps po pierwsze stymulują aktywność funkcjonujących komórek (są to LAK-komórki czyli zaktywizowane limfokiny-zabójcy), które "budzą się" pod wpływem T-komórek, makrofagów M8, naturalnych zabójców NK-komórek, limfocytów i innych) i czynnik komórkowy drogą wzmocnienia bioaktywnej ruchliwości układu siateczkowo-śródbłonkowego i niszczenia komórek nowotworowych, dzięki czemu można przejąć kontrolę nad rozrostem nowotworu, aż do jego zmniejszenia.

Bardziej szczegółowo wygląda to w sposób następujący:
1) W pierwszej kolejności:
ożywia i aktywizuje funkcjonujące komórki organizmu,
zwiększa możliwości organizmu w walce z nowotworami (wytruwanie, rozpuszczanie komórek nowotworowych),
przyczynia się do znacznego podwyższenia własnych (autonomicznych) możliwości organizmu
do niszczenia komórek nowotworowych średnio o 82%,
powoduje syntezę i wydzielanie czynnika komórkowego gwarantując zdrowie komórkom organizmu.

2) Kolejno:
zattzymuje wytwarzanie immunodperesantu przez komórki nowotworowe,
co powoduje, że komórki nowotworowe stają się dostępne dla komórek-zabójców,
przywraca i uwrażliwia organizm na komórki rakowe,
nasila antyrakową funkcję układu odpornościowego,
wymiata wolne rodniki,
osłabia potencjał powierzchniowy komórek rakowych,
wywołuje powtórną mutację genomu rakowego włączając proces programowanej śmierci komórek nowotworowych,
aktywizuje również komórki szpiku kostnego w kierunku syntezy białek, DNA, RNA,
przyspiesza proces rozmnażania się komórek szpiku kostnego drogą podziału, intensyfikuje jego funkcję krwiotwórczą.

3) Po trzecie:
Kwas Linchzhi posiada funkcję niszczenia komórek rakowych. Doświadczenia przeprowadzone na zwierzętach wykazały, że eliksir ten wywołuje silny efekt hamowania wielu rodzajów przerzutów:
m.in. jest on skuteczny w 82,5-89,1% w przypadku raka Rawejsa,
58,5-76,2% jest skuteczny w przypadku białaczki P388,
do 62,1 % jest skuteczny w raku wątroby AH-13, AH7974, AH-66F,
w 83,1-92% - w przypadku mięsaka sarcoma - 180,
72,2-85,7% - w acytnym raku Erlicha (EAC),
w 42,7-56% jest skuteczny przy acytnym raku wątroby,
w 86-98% - w przypadku mięsaka miofibroblastycznego.

Funkcja przeciwrakowa Eliksiru "Feniks"
Działanie eliksiru Feniks odznacza się skutecznością w wspieraniu leczenia nowotworów w różnych stadiach. Następuje to wielokierunkowo:

  •  Preparat nasila efekt terapeutyczny: przyjmowanie suplementu podczas radio- i chemoterapii wzmacnia efekt hamowania nowotworu i zwiększa skuteczność działania chemioterapii o 68,3-76,5%, okres jej stosowania skraca się o 26%, natomiast skuteczność radioterapii zwiększa się o 26,5-33,9%.

 

  •  Stwarza możliwość zwalczenia nowotworu: włącza osoby będące na granicy śmierci do procesu zdrowienia i w takim stadium nowotworu umożliwia dalsze stosowanie chemioterapii i kontynuowanie walki z rakiem w przypadku 12,8-26,6% z ogólnej liczby osób. Zażywanie preparatu po operacji usunięcia nowotworu przyspiesza rekonwalescencję i gojenie się ran, co umożliwia człowiekowi szybsze przejście do chemio- i radioterapii.

 

  •  Hamuje szybkie odradzanie się nowotworu: w pewnym stopniu umożliwia rozwiązanie problemu puchliny brzusznej, a także poradzenie sobie z gromadzeniem się wody w obrębie klatki piersiowej.

 

  •  Przyczynia się do zmniejszania ubocznych reakcji toksycznych: po radio- i chemoterapii obniża toksyczne reakcje uboczne, ułatwia sytuację w przypadku zakłócenia funkcji szpiku kostnego. 82,6-86,3% osób ma poziom leukocytów w granicach normy; 52,8-67,5% osób nie ma reakcji wymiotnej, u innych wymioty ustają w ciągu 1-3 dni; u 16,5-25% osób zatrzymuje się proces wypadania włosów, u 96% osób normalizuje się odżywianie i sen.

 

  •  Obserwuje się znaczne polepszenie jakości życia w ciągu całego okresu trwania walki z nowotworem, zwiększa się ilość przyjmowanych pokarmów, polepsza się sen, przywracany jest stan rześkości, wzmacnia się siła fizyczna. U 92% osób poziom limfocytów wraca do normy, u 58% -znikają zaparcia, u 73% - zmniejszają się bóle, 65% leżących zaczyna wstawać i zażywać ruchu.

 

  •  Zwiększa się długość życia: u wszystkich osób zażywających preparat w trakcie kuracji obserwuje się wydłużenie wcześniej prognozowanej długości życia.

 

Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow