Wyszukiwarka

Linchzhi, Reishi, Lakownica, Ganodrema lucidum

Linchzhi (Lingqi [Ling chih], Reishi, Lakownica lśniąca, Lakownica błyszcząca, Ganodrema lucidum)

Grzyb ten można znaleźć rosnący na korzeniach i pniach tylko niektórych gatunków powalonych drzew. Linchzhi (Reishi) nazywany jest także nazywany "Grzybem nieśmiertelności". Według tradycyjnej medycyny chińskiej Linchzhi (Reishi) jest uznawany za grzyb o najwyższej klasie, ze względu na jego szeroki wachlarz działań i brak skutków ubocznych.

Linchzhi (Reishi) Fohow ma bardzo bogaty skład chemiczny:
•    proteiny zawierające wszystkie niezbędne i najbardziej rozpowszechnione aminokwasy i amidy.
•    tłuszcze - głównie nienasycone kwasy tłuszczowe.
•    witaminy (przede wszystkim C i D)
•    minerały (w szczególności wapń, fosfor i żelazo).

Linchzhi (Reishi) Fohow posiada jedne z najbardziej aktywnych polisacharydów spośród wszystkich roślin. Właśnie ten rodzaj grzybów jest źródłem grupy triterpenoidów (kwasy ganoderowe), posiadające budowę, molekularną podobną do hormonów steroidowych. Kwasy ganoderowe charakteryzują się działaniem antyalergicznym oraz zwiększającym przyswajalność tlenu.
Badanie tych grzybów dowiodło, że ich działanie przeciwrakowe jest ściśle związane z obecnością w nich polisacharydów i substancjami tłuszczowych, które prawdopodobnie są ergosterynami. Linchzhi (Reishi) z Fohow odróżnia się od wielu innych grzybów przede wszystkim tym, że posiada oprócz aktywnych polisacharydów o własnościach przeciwnowotworowych, także terpenoidy, podnoszące odporność na stres, wzmagające działanie dysmutazy nadtlenkowej, stanowiąc jednocześnie przeszkodę dla gromadzenia się wolnych rodników. Unikalny efekt polisacharydów polega na aktywizacji makrofagów i limfocytów T, stymulacji interferonu oraz na ogólnym polepszeniu odpowiedzi immunologicznej na poziomie komórkowym. Grzyby te nie wykazują toksycznego oddziaływania na organizm ludzki. Długość terapii z udziałem Linchzhi (Reishi) determinuje o stopniu odtworzenia uszkodzonego układu immunologicznego, w tym przy zachorowaniach na AIDS oraz chorobach nowotworowych. Grzyb Linchzhi (Reishi) uważany jest za preparat jednocześnie tonizujący i adaptogenny. Jako środek tonizujący pomaga odzyskać siły organizmu, natomiast jako adaptogen pomaga w przystosowaniu do sytuacji stresowych. Linchzhi (Reishi) jako naturalny adaptogen, poprawia stan zdrowia i należyte funkcjonowanie organizmu. Wzmacnia odpowiedź immunologiczną organizmu u chorych na raka, oraz tłumi zmiany patologiczne w układzie immunologicznym u chorych na choroby autoimmunologiczne.
Badania laboratoryjne i kliniczne wykazały, że grzyb Linchzhi (Reishi) posiada właściwości: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, antyalergiczne i przeciwnowotworowe.

Linchzhi (Reishi) posiada cztery główne zastosowania.
1.    wykazuje silne działanie przeciwnowotworowe.
2.    wskazany jest przy chorobach alergicznych. Podczas badania składu chemicznego Linchzhi (Reishi) w Amerykańskim Instytucie Raka dokonano zadziwiającego odkrycia: znaleziono substancję nazwaną "lanosterolem" która hamuje powstawanie przeciwciał. Chorzy na astmę oskrzelową, atopowe zapalenie skóry i inne schorzenia alergiczne wracają do zdrowia przy pomocy Linchzhi (Reishi) Fohow.
3.    posiada pozytywny efekt we wszelkich chorobach płuc.
4.    szerokie skuteczne stosowanie Linchzhi (Reishi) w schorzeniach układu krążenia.

 

Opinie

Komentarz
Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow