Wyszukiwarka

Nasze zdrowie zależy od zdrowia naszych komórek. CZ.1

Wszystkie organizmy żywe na ziemi – od roślin i prostszych ameb do wyższych organizmów żywych i człowieka – zbudowane są z komórek. A podstawowe prawo życia człowieka na Ziemi można sformułować tak: Póki nasze komórki są żywe – my też żyjemy, póki zaś nasze komórki są zdrowe – my też jesteśmy zdrowi.

Organizm człowieka zbudowany jest z 100 trylionów żywych komórek, ciasno ze sobą powiązanych. Gdy umrze lub zachoruje jedna komórka – nie zauważymy tego. A komórki już to odczują! Na mikroskopowym poziomie zmieniają się związki w organizmie, narusza się współistnienie komórek. A jeśli zachoruje 100 komórek? 1000? 10000? Od którego momentu człowiek zaczyna odczuwać symptomy niedomagań, z którymi idzie do lekarza? Z organizmem wtedy już coś się dzieje, choć choroby jeszcze nie ma.

Komórki każdego żywego organizmu są ze sobą ściśle związane tak zwanymi energetycznymi życiowymi kanałami. Jednym z warunków prawidłowego działania komórek – jest drożność życiowych kanałów i ciągła cyrkulacja w nich życiowej energii YING – YANG. Jeżeli działanie komórek w organizmie jest spójne i znajduję się one w harmonijnym współistnieniu – wtedy jesteśmy zdrowi. Jeżeli zaś kanały między komórkami się zapychają, współdziałanie jest naruszone – wtedy chorujemy. Dlatego, jeśli chcemy na przykład, przywrócić pracę serca i sprawić aby było ono wydajne musimy stworzyć najpierw przyjazne warunki ku temu aby przywrócić prawidłowe funkcjonowanie wszystkich komórek w organizmie.

To główna zasada wschodniej, a szczególnie, Tybetańskiej Medycyny: bowiem lekarze na Wschodzie leczą cały organizm, a nie jeden organ. Właśnie dlatego każdy produkt Firmy Fohow przywraca organizm do zdrowia w całości. Ludziom, którzy się przyzwyczaili do europejskiej medycyny, czasami wydaje się być dziwnym: jak to możliwe, aby jeden produkt dobrze wpływał na prace serca, na nerki i na stawy? Produkty tybetańskiej medycyny uzdrawiają wszystkie nasze komórki. I w konsekwencji – wszystkie organy człowieka zaczynają lepiej funkcjonować, a człowiek czuje się o wiele zdrowszym.

Pewnego razu do naszej Firmy Fohow zwrócił się 40 letni mężczyzna skarżący się na bóle kręgosłupa. Kiedy zaczął on przyjmować serię produktów Fohow, z nerek zaczęły wychodzić kamienie. I w czasie kiedy on przywracał zdrowie nerkom, bóle kręgosłupa ustały. Wszystko w naszym organizmie jest powiązane, i bardzo często ludzie przyjmując produkty Fohow, czekając na rozwiązanie jednego zdrowotnego problemu, rozwiązują inne. Zaskakujące. Nie, po prostu kordiceps sam sobie wybiera najważniejszy problem w organizmie i zaczyna właśnie tam działać.

 Źródło: M.K. Ibragimowa Nasze zdrowie - to zdrowe komórki.

Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow