Wyszukiwarka

Historia firmy Fohow - Feniks.

Historia firmy Fohow - Feniks.   
 
Suplementy na bazie grzybów wyższych pojawiły się po raz pierwszy na świecie w Chinach w 1992 roku. Tym samym utworzono nową generację związków aktywnych czyli bioimunno-energoregulatorów o szybkim działaniu. Od kilkunastu lat Chiny stały się wiodącym liderem w zakresie nowych prądów naukowo-badawczych ale także pionierem w intensyfikacji chińskiej oraz całej medycyny wschodniej. Ponad dekadę temu państwowe władze Chin zrealizowały unikalny projekt. Rozwoju technologii w produkcji biologicznie aktywnych suplementów rozpoczął nowy bardzo istotny etap. Zostały wyprodukowane stężone preparaty z komórek grzybów wyższych w stężonej płynnej postaci - tzw.bioimmuno- energoregulatory o przyspieszonym działaniu. Do wytworzenia suplementów zostały wykorzystane wyższe grzyby: przede wszystkim Kordiceps chiński oraz Linchzhi (Reishi), Shiitake. Zastosowanie nowoczesnych biotechnologii, m.in. koncentracja próżniowa, ekstrahowanie komórek grzybów w warunkach niskich lub wysokich temperatur, pozwoliło uzyskać niespotykane dotąd BAD-y (biologicznie aktywne dodatki). Obecnie już w wielu krajach ludzie mają możliwość stosowania i oceny skuteczności tych preparatów. Wiele rozwiniętych krajów zarejestrowało biologicznie aktywne dodatki np.: prestiżowy amerykański certyfikat jakości FDA, francuski certyfikat i rekomendacja do stosowania tych BAD-ów w krajach Unii Europejskiej. Suplementy te pozbawione są środków dopingowych i z dużym powodzeniem stosowane są przez sportowców w wielu krajach np.: narodowe reprezentacje Chin, Litwy, Łotwy.
Naukowcy amerykańscy ustalili, że dodatki do żywności wyprodukowane z użyciem chińskiego grzyba Cordiceps sinensis, stanowczo zwiększają wydajność mięśni i podnoszą formę organizmu. Rezultaty pracy uczonych zostały zaprezentowane na zjeździe Amerykańskiego Towarzystwa Fizjologicznego (American Physiological Society). Udokumentowano, że stosowanie ekstraktów z chińskich grzybów wyższych doprowadza do bardziej skutecznego przyswajania tlenu przez komórki organizmu co ułatwia sportowcom podnosić wydolność organizmu przy długotrwałym obciążeniu fizycznym.
Technologia produkcyjna szybko działających bioimmuno-energoregulatorów szybkiego działania otrzymywanych z grzybów wyższych, ostatnio została dodatkowo udoskonalona. Korporacja FOHOW - FENIKS podąża z czasem i stale udoskonala technologię. Tylko firmie FOHOW podlega chiński Instytut Naukowo - Badawczy, w którym prowadzone są prace z zakresu opracowywania nowych BAD-ów i ich technologii produkcji. Dokonywane są badania nad bezpieczeństwem preparatów, wyznaczana jest ich skuteczność i wiele innych. Organem Naukowo - Badawczym zarządza twórca współczesnej medycyny chińskiej, akademik TAN JUCZŻI, opinio-lider w Chinach i poza ich granicami.
Profesor Tan Juczżi jest honorowym członkiem Instytutu Naukowo- Badawczego Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, profesorem honoris causa Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, naczelnym lekarzem kraju, promotorem naukowym osób ubiegających się o tytuł naukowy. Wniósł on ogromny wkład w rozwój nauki związanej z Teorią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, Tradycyjnej Kultury Zachowania Zdrowia i Zdrowego Odżywiania, oftalmologii itd. Otrzymał wiele nagród rangi państwowej i ministerialnej. Wydał ponad 20 publikacji naukowych i jest autorem czterech prac naukowych. Wniósł znaczny wkład w popularyzację Kultury Zachowania Zdrowia i Metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na całym świecie, jest bardzo znanym naukowcem w kraju i poza granicami Chin, jest również laureatem Międzynarodowej Nagrody Naukowej im. A. Einsteina.

Historia firmy Fohow - Feniks. - Galeria 4

Fohow - Feniks

Fohow - Feniks
  
Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow