Wyszukiwarka

Jak uchronić i przywrócić zdrowie komórek? CZ.7

  • Fohow
    Fohow

Jak uchronić i przywrócić zdrowe komórek?
Wszystkie komórki w naszym organizmie żyją stosunkowo krótko. Średni w ciągu roku (według innych danych w ciągu 3-5 lat) dochodzi do całkowitej odnowy organizmu, dlatego mamy szanse pozbyć się samych najcięższych chorób. Nawet jeśli lekarze, powiedzieli wam, że jesteście nieuleczalnie chorzy, pamiętajcie, że lekarze też są ludźmi.
Europejska medycyna leczy chorobę, zaczynając od środka chorej komórki. W rezultacie dochodzi do tymczasowego polepszenia, ale choroba pozostaje na poziomie komórkowym. Tybetańska medycyna mówi, że dla pełnego wyzdrowienia organizmu należy działać kompleksowo: zapewnić komórce wysokiej jakości ,,materiały budulcowe”, ustanowić w organizmie normalną cyrkulację i zapewnić komórce energię.
Zdrowie komórek zależy od ,,materiału budulcowego”.
Proszę sobie wyobrazić, że dostajecie Państwo w spadku stary dom do generalnego remontu. Od czego zaczniecie remont?
Oczywiście, na początku, trzeba będzie wyrzucić z domu wszystkie śmieci, niepotrzebne rzeczy, wyczyścić dom, wybrać nowe materiały budowlane. W miejsce zgniłych okiennych ram trzeba będzie wstawić nowe, mocne, zmienić deski na podłodze, pokryć dach nową dachówką. Żeby dom mógł stać jeszcze wiele lat i żeby można w nim spokojnie mieszkać, trzeba włożyć dużo czasu, pieniędzy i sił. Mało prawdopodobne, aby dom mógł być stabilny, jeśli zacznie się go remontować za pomocą zgniłych desek i zardzewiałej blachy.
Dokładnie tak trzeba działać, żeby odnowić swój organizm i przeżyć wiele lat w zdrowiu i szczęściu. Przede wszystkim, trzeba sprzątnąć z organizmu chory ,,materiał budulcowy”, ponieważ z chorych cząsteczek nie powstają zdrowe komórki.
Dopóki czytaliście te linijki, w waszym organizmie rozpadło się 10000 starych komórek i powstało 10000 nowych. Nie poczuliście tego, bo to się dzieje poza naszą świadomością, nikt nas nie pyta, czy chcemy tego czy nie. Jedyną rzeczą którą możemy zrobić, aby pomóc naszemu organizmowi jest danie mu wszystkiego czego potrzebuje do normalnego funkcjonowania. Co zatem robić?
Na to pytanie firma Fohow daje jasną i prostą odpowiedź: obowiązkowo trzeba dać komórkom nowy ,,materiał budulcowy” wtedy komórki przy następnym rozpadzie, będą budować z czystych, zdrowych komórek.
Skąd wziąć nowy ,,materiał budulcowy” dla komórek?
Współczesny człowiek dostaje wraz pokarmem wystarczająco białka, tłuszczu i węglowodanów dla budowy nowych komórek. Codzienny niedobór występuje u nas tylko jeśli chodzi o witaminy, mikro- i makroelementy. Uczeni wyliczyli, że z produktami odżywczymi, powinniśmy codziennie dostawać 20 witamin pochodzenia roślinnego, 18 niezbędnych aminokwasów, 70 mikro- i makroelementów, 80 enzymów, kwasy tłuszczowe i niskotłuszczowe.
Żeby otrzymać wymaganą porcję, codziennie powinniśmy zjadać 90 produktów o wadze 25 kg. Zgodzicie się ze mną, że to niemożliwe? Właśnie dlatego tworzy się w nas deficyt aminokwasów, witamin i minerałów.
W dzisiejszych czasach razem ze spożywanymi produktami zjadamy dużo toksyn a mało pożytecznych substancji.

Źródło: M.K. Ibragimowa Nasze zdrowie - to zdrowe komórki.

Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow