Wyszukiwarka

Choroby – to klęska komórek CZ.4

Każda nasza komórka odczuwa negatywny wpływ środowiska zewnętrznego, stresu, produktów spożywczych. Ale ponieważ ani jedna osoba nie może żyć poza środowiskiem, nie może całkowicie odciąć się od stresów i produktów spożywczych, w komórkach pojawiają się martwe cząstki – wolne rodniki. Martwych cząsteczek w komórce z każdym dniem jest coraz więcej, zaś tych dobrych coraz mniej, komórki zaś już nie mogą na 100% efektywnie wykonywać swoją pracę. To stopniowo prowadzi do naruszenia funkcji organów i organizmu w całości. Każda choroba zaczyna się od zniszczenia komórki. Właśnie wtedy pojawiają się pierwsze symptomy złego samopoczucia: ból głowy, senność, bóle kręgosłupa.. No i wtedy człowiek zwraca się do lekarza, ale póki badania nie wykażą poważnych zmian, lekarz nie podejmie leczenia. Ale przecież proces chorobowy już się zaczął, i coś trzeba z tym zrobić.
Mamy tylko jedno życie. Ile przeżyje każdy z nas – jeden Bóg tylko wie. Ale jeśli kochacie siebie i swoje dzieci, jesteście zobowiązani zrobić wszystko, żeby nie być później dla swoich dzieci ciężarem. Do ostatniego dnia chcemy chodzić na własnych nogach, jeść bez pomocy, patrzeć swoimi oczami i być w pełni świadomymi ludźmi. Zgadzacie się ze mną? Jeśli tak, to jeszcze raz powtórzę: potrzebna wiedza i pragnienie aby być zdrowym- i wtedy możecie zaczynać działać!
W mojej drugiej praktyce, spotkałam się z takim przypadkiem. 50 letnia energiczna, odnosząca sukcesy w biznesie – jednak pewnego ranka nie mogła wstać z łóżka: wylew do mózgu, paraliż. Była całkowicie sparaliżowana, a nie było nikogo, kto mógłby się nią opiekować. W tej bezsensownej sytuacji przypomniała sobie, że zapraszali ją kiedyś na wykład o produkcji firmy Fohow. Zadzwoniła wtedy do koleżanki i poprosiła ją, aby ta przyniosła mózgowe kapsułki Linchzi i oczyszczające krew kapsułki Xueqinfu. Po miesiącu zaczęła wychodzić z domu, a następnie praktycznie całkowicie przywróciła siebie do zdrowia.
Tybetańska medycyna całkowicie eliminuje z organizmu, chroniczne choroby. Firma Fohow daje każdemu człowiekowi całościowy system uzdrowienia, który odpowiada teorii YANG-SHENG (pielęgnowanie życia). Zapoznacie się z nią, nauczcie się jej, bądźcie gospodarzami własnego życia i własnego zdrowia! Zapamiętajcie, że żaden lekarz nie robi dla Was tego, co możecie zrobić sami dla siebie!

Źródło: M.K. Ibragimowa Nasze zdrowie - to zdrowe komórki.

Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow