Wyszukiwarka

Kordiceps – idealny ,,materiał budulcowy’’. CZ.8

  • Kordiceps
    Kordiceps

Kordiceps – idealny ,,materiał budulcowy’’.
Na lekcjach i spotkaniach często mnie pytają, dlaczego kordiceps – podstawowy składnik produktów Fohow, jest tak przydatny? Dlaczego pomaga on przy tak wielu chorobach?
Kordiceps – jest na tyle rzadki i cenny, że przez długi czas był dostępny tylko dla członków carskiej rodziny. W przyrodzie kordiceps rośnie na wysokości 4 tysięcy metrów nad poziomem morza. Pod wpływem słonecznego promieniowania, w kordicepsie na takiej wysokości formułują się antyoksydanty – przeciwrakowe substancje. A ponieważ w tych regionach przez 11 miesięcy w roku leży śnieg, kordiceps zmuszony jest gromadzić w sobie wszystko, co jest konieczne do budowy nowej, zdrowej komórki, a także immunomodulatorów.
Jeszcze jedno pytanie: Kordiceps jest jednocześnie i żywym stworzeniem i rośliną, jego zarodniki kiełkują przez larwy owadów. Nie jest to szkodliwe dla ludzi? Nie zarazimy się niczym, przyjmując go? Po to aby odpowiedzieć na pytanie, chciałabym przybliżyć Państwu to w jaki sposób firma Fohow przygotowuje kordiceps do tego, aby użyć go jako składnika w produktach.
Na początku kordiceps umieszcza się w instalacji próżniowej, gdzie przy temperaturze minus 196 stopni rozwija się komórkowa powłoka kordicepsu. W rezultacie z cząsteczek powstaje pewnego rodzaju ,,kleik”. Nie ma tam ani robaków ani grzybów – tylko cząsteczkowa masa, która składa się  zarówno z potrzebnych człowiekowi molekuł jak i tych niepotrzebnych.
Zatem tę cząsteczkową masę umieszcza się w specjalnym wzmacniaczu, działającym jak separator. W tych wzmacniaczach cząsteczkowa masa przyśpiesza. Lekkie cząsteczki prą do przodu, a ciężkie zostają w tyle, i następuje warstwowe rozdzielenie w stosunku do masy cząsteczkowej. Dalej komputer w absolutnie sterylnych warunkach wybiera dla danego programu cząsteczki i przeprowadza selekcję , wyszczególniając tylko to co jest potrzebne do zbudowania komórek człowieka. Niepotrzebne cząsteczki zostają odrzucone. W rezultacie otrzymujemy całkowicie nieszkodliwy, efektywny produkt, który nazywamy eliksirem. Dawane są do niego różne, uzupełniające, lecznicze składniki i tak powstaje eliksir firmy ,,Feniks”, ,,Trzy klejnoty”, ,,Sanqin”. Z tego ,,materiału budulcowego” organizm buduje nowe, zdrowe komórki, tworzy się nowy system odpornościowy, który ,,idzie na bój” za nasze zdrowie.
Tak jak wokół poruszającego się elektronu tworzy się elektromagnetyczne pole, ładunek elektryczny chorych komórek zawsze jest ujemny, a wybrane cząsteczki kordicepsu są naładowane dodatnio, dlatego same znajdują zapalne miejsca w organizmie. W rezultacie budowa nowych komórek następuje tam, gdzie jest to konieczne – właśnie dlatego Chińczycy mówią o kordicepsie, że ,,on sam wie, gdzie”.
Jeszcze jedną pozytywna rzeczą jest to, że w zestaw kordicepsu wchodzi kwas kordicepsowy. To naturalna przeciwrakowa substancja. Cząsteczki tego kwasu precyzyjnie znajdują komórki rakowe, zabijają je, a makrofagi (komórki krwi, które są w stanie aktywnie zaatakować i przetrawić bakterie, resztki martwych komórek i innych obcych albo toksycznych dla organizmu cząsteczek) przechowytują cząstki martwych komórek rakowych i wywodzą je przez nerki.

Gorący Rabat 10%

Zima

Podaj w koszyku i cena spadnie :)

ważny tylko do końca stycznia - nie przegap.

Fohow kod rabatowy

Koszty Wysyłki

DHL 24 - 8 zł
DHL 24 pobranie - 14 zł
Zamówienie ponad 128 zł - GRATIS

Zamówienia i Porady:

dzwoń tel. +48 609 095 696

Bezpieczne Płatności

Bezpieczne Płatności Fohow